نواب ابراهیمی
#رنگوببین
در حال جستجو...
دنبال چه آموزشی هستی؟
می‌تونی اسم غذا یا ماده اولیه رو جستجو کنی.
(مثلا هویج، مرغ، بروکلی یا قرمه سبزی و قیمه و کباب!)

کباب رول (رولتی) با سس گوجه

مواد اولیه
پیاز: دو عدد
روغن زیتون: به مقدار لازم
نمک: به مقدار لازم
فلفل: به مقدار لازم
قارچ: 400 گرم
جعفری: 100 گرم
فیله گوساله: نیم کیلو
رب گوجه: ‌۱ قاشق
گوجه: ۵ عدد
برنج: 2 پیمانه

طرز تهیه کباب رول (رولتی) با سس گوجه

توی این ویدیوی آموزشی می‌تونید نحوه درست کردن کباب رولتی نواب ابراهیمی رو که سالم، لذیذ و آسون رو یاد بگیرید. چون کباب یکی از بخش‌های جدانشدنی از فرهنگ و آشپزی و سفره غذایی ما ایرانی‌هاست. علاوه بر این اهمیت تاریخی-فرهنگی، مگه می‌شه از مزه کباب رولی و سایر انواع مختلفش گذشت؟

 

مراحل تهیه کباب رول (رولتی) با سس گوجه به زبان ساده

 • 1 مرحله اول

  اولین مرحله

  پیازها رو خلالی خرد کنید و اون‌ها رو توی روغن سرخ کنید، هر وقت داشت خشک می‌شد، مقداری آب بهش اضافه کنید و بعد نمک و فلفل سیاه رو به پیازها بپاشید.

 • 2 مرحله دوم

  چه قدر به رول کباب نزدیک شده‌یم؟

  برای پخت یه رول کباب خوشمزه، قارچ رو ریزِ ریز خرد کنید به پیاز اضافه کنید. جعفری خرد شده رو هم بعد از ۲ دقیقه اضافه کنید. ۴ دقیقه مواد رو تفت بدید و بعدش تمومه.

 • 3 مرحله سوم

  رول کردن کباب گوشت

  فیله رو با چاقو حلقه حلقه کنید و با بیفتک‌کوب لهش کنید تا بافت گوشت از هم گسسته بشه. همه گوشت‌های تخت‌شده رو بریزید توی کاسه،‌نمک و فلفل و روغن زیتون اضافه کنید و هم بزنید. بعدش هم گوشت‌ها رو دونه‌دونه پهن کنید، مخلوط سبزیجات رو روش بریزید و رول کنید.

 • 4 مرحله چهارم

  آماده کردن سس

  گوجه‌ها رو ریز خرد کنید و توی روغن زیتون با رب گوجه سرخ کنید. بعد از این که گوجه آب انداخت جعفری و نمک رو هم اضافه کنید. یادتون باشه که هم‌زمان با این مرحله، کته رو هم بشورید و بار بذارید.

 • 5 مرحله پنجم

  سرخ کردن رول کباب

  رول‌های گوشت رو با روغن زیتون توی ماهیتابه از همه جهت سرخ کنید و هر موقع داشت ته می‌گرفت،‌ یه کوچولو آب اضافه کنید. سس رو روی رول‌ کبابی بریزید و در ماهیتابه رو بذارید. بعد از ۵ دقیقه هم جعفری اضافه کنید و تمام.

زمان آماده سازی:
45 دقیقه
مناسب برای
۲ نفر
منتشر شده در
۳ می ۲۰۲۰
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها...

جدیدترین ویدیو ها