نواب ابراهیمی
#رنگوببین
در حال جستجو...
دنبال چه آموزشی هستی؟
می‌تونی اسم غذا یا ماده اولیه رو جستجو کنی.
(مثلا هویج، مرغ، بروکلی یا قرمه سبزی و قیمه و کباب!)
مواد اولیه
هویج: 2 عدد
لبو: 2 عدد
سیب: 2 عدد

طرز تهیه آبمیوه لبو و سیب

سرآشپز نواب ابراهیمی در این ویدیو نحوه درست کردن و تهیه آبمیوه لبو و سیب رو بهتون آموزش می‌ده.

فصل گرما نزدیکه و مصرف نوشیدنی هم بیشتر میشه. چه بهتر که نوشیدنی مصرفی ما از طبیعت فرآوری بشه و مواد مورد نیاز بدن رو هم تامین کنه. شما می‌تونید با انجام چند مرحله‌ ساده، این نوشیدنی گوارا و ارزان قیمت (که منبع غنی ویتامین‌ها هست) رو برای خودتون آماده کنید.

مراحل تهیه آبمیوه لبو و سیب به زبان ساده

 • 1 مرحله اول

  آماده کردن مواد اولیه آبمیوه

  خب همونطور که از اسم این نوشیدنی پیداست، با سیب، لبو و هویج سر و کار داریم. اول سیب رو چند تکه کنید و دانه‌های اون رو هم با چاقو جدا کنید. حواستان باشد که پوست سیب را نکنید. بعد نوبت لبو می‌رسه. پوست لبو رو بکنید و مثل سیب تکه تکه کنید. همین بلا رو سر هویج هم بیارید.

 • 2 مرحله دوم

  آب گرفتن از مواد اولیه

  بعد از اینکه مواد اولیه رو تکه تکه کردید، همه رو داخل آبمیوه گیری بندازید و دستگاه رو روشن کنید. اگر آبمیوه گیری شما ظرفیت تمام مواد با همیدگه رو نداره، دونه دونه اون‌ها رو داخل آبمیوه گیری بندازید. با این روش، مرحله به مرحله رنگ‌های مختلفی به لیوان شما ریخته می‌شه که جلوه زیبایی داره.

 • 3 مرحله سوم

  خنک بنوشید

  فقط کافیه تا یک برش کوچک لیمو در کنار نوشیدنی‌تون قرار بدید تا یک بعد از ظهر گرم تابستونی رو به راحتی بگذرونید. به همین سادگی! آبمیوه لبو و سیب خانگی خوشمزه شما آماده‌ است وتمام خستگی رو از بدنتون خارج می‌کنه. از طرفی چون زیبایی ظاهری فوق‌العاده‌ای هم داره، برای مهموناتون هم می‌تونه سرو بشه.

زمان آماده سازی:
15 دقیقه
مناسب برای
1 نفر
منتشر شده در
۲ ژانویه ۲۰۱۹
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها...

جدیدترین ویدیو ها